Kurumsal

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

İLGİ ÖZEL Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak 1998 yılında, özel gereksinimli öğrencilerimizi ve sevgili öğrencilerimizin ailelerini her yönden destekleyebilmek için, işinde profesyonel ama ruhunda amatörlüğü yaşayan, alanında uzman bir kadronun eğitim verdiği bir merkez olmayı hedefleyerek eğitim yolculuğumuza başladık.

Eğitimde kaliteden ödün vermeden yola devam ederken, 2007 Aralık Ayında Milli Eğitim Bakanlığı ' na bağlı olarak hizmet vermeye başlayan kurumumuzun adı Özel Gerçek İlgi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak değişti.

BİZ, çocuklarımızla karşılaştığımız ilk andan itibaren ilgi ve ihtiyaçlarını başlangıç olarak belirleyen, onların toplumun bir parçası, sosyal bireyler olarak gelişimlerini destekleyen, yeni bilgilerle kendini sürekli yenileyen, profesyonelce yaklaşan, hayatın içinden olabilen, alanında uzman, ailelerin sorunlarını dinleyen, sorunlar karşısında kenetlenerek çözüme ulaşabilen, birbirleri ile iletişim halinde olan, eğitim her yerde ve her ortamda uygulanabilir ilkesini benimseyen……

Çocukların özgüven gelişimini, sosyal ve bilişsel becerilerini, hayatlarını özgür ve bağımsız sürdürebilmelerini destekleyen…..

Güler yüzlü, gelişime açık, programlı, aileleri dinleyip doğru yönlendirip destekleyen, bir aile olmayı başarabilen dürüst, sıcak, samimi, alanında profesyonel ama amatör ruhunu hiç kaybetmeden bilgilerini her zaman yenileyerek kendini geliştiren….

"YAŞAMIN ÇOCUKLARA, ÇOCUKLARIN DA YAŞAMA İHTİYACI VARDIR" sloganını benimseyen personeli, terapistleri, aileleri, öğrencileri ve kurucuları ile biz…

BÜYÜK BİR İLGİ AİLESİYİZ….